
En röd klänning brukar alltid dra till sig uppmärksamhet! Vilken av ovanstående outfits speglar din stil eller vilken av outfitsen gillar du bäst? Jag vill veta! Gör din röst hörd genom att kommentera 🙂
English: Make your choice, which one of these dresses could you wear? Tell me by leaving a comment!
Jag kan inte tänka mig att köpa en röd klänning (tror jag) men om jag skulle välja skulle jag ta den i mitten för den hade passat min kropp bäst.
FinaM: Den är riktigt classy =)
Och jag tar Kristens klänning! 🙂
Miss Upsey Daisy: Visst är den heeeet!!!
Jag tror att jag själv helst skulle ha Hilary Swanks outfit – men Kirsten Bell passade bäst i sin. Dessutom var hennes kuvertväska jättefin!
Jag tycker att kirstens är snygg, fast ganska julig :)! Kramis
Hilarys och kristens… =) Jag gillar inte Hilary Swank egentligen, men klänningen va en hit!
Katharine McPhee’s va skitsnygg!
Hillarys e lätt snyggast! Skulle (om jag plötsligt skulle tappa 5 kilo!) köpa en röd liknande ”kopia”!!!
I have to say Hilary Swank… Mest mig!
Sorbonne: Jag fastnade oxå för Kristens kuvertväska, behöver en själv i rött haha…>>Lina: haha du har rätt, den skulle vara perfekt till en julfest!>>Melissa: Den sitter skitfint på henne dessutom!>>Anonym: Visst är den hot, hoot, hooot!>>Anonym: haha ellerhur, dom har ju de mest minimala kropparna i hollywood!>>Mill: Jag kan faktiskt se dig i den, riktigt classy! =)
Kristens, lätt!
Monika: bra val 😉
Kirstens helt klart 🙂
Anonym: den e rikkkktigt het!
Kristen Bell’s klänning. Gryyymt läckert med den djupa u-ringningen till tjejer med små bröst (including mine, lagom lång och bara läckert helt enkelt ^^
Isabelle: Jag håller med, sånna klänningar är mkt snyggare om man har liten byst =)