

Köpte dessa skor i somras men har glömt att visa upp! De är i skinn, vilket är skönt då de formar sig efter fötterna. Läderskor är såklart dyrare är skinnimitation, men det kan det vara värt. De är hur bekväma som helst med har en lagom klackhöjd för mig. Älskar den röda sulan dessutom.
Snygga, vad kostar dem om man får fråga? =o)
Mmmm, snygga!! Jag gillar särskilt den lilla platån och rundningen på tån!
Jätte snygga! Var köpte du dom och hur mycket?
Klockrena!Vart ifrån? Och kostnad?Ps. Vart köpte du dina Hunter gummistövlar ifrån?
please svara på kommentarerna du får:)
Tack alla! Minns inte det exakta priset men de kostade runt 1 000 kr. Jag lyckades dock fynda dem till kanonpris 🙂 Kommer från Bianco! Stövlarna köpte jag från Asos. Sorry att det har tagit några dagar att svara men jag har inte hunnit! =)
Tack för svaret!Vet du någon rabattkod från ASOS som jag kan använda till stövlarna.. de kostar £75, blir ca 900kr. Eller vet du vart det finns billigare?
Hmm, bästa tipset är att googla runt efter rabattkoder, dock brukar Asos inte ha så många sådana, de har mer kampanjer då vissa varor ä kraftigt nedsänkta. Så avvakta så kanske du har tur? Såg att ett par var sänkta till 700 kr! Sen har de dessutom gratis frakt. 🙂 Lycka till!